Cash for car of mobiliteitsbudget?
De regering heeft op 15 maart 2018 een akkoord bereikt over de zogenaamdemobiliteitsvergoeding. Dit principe wordt ook wel cash for car genoemd. Deze regeling houdt in dat wie een salariswagen heeft, deze vanaf nu kan inruilen voor extra loon.
Naast de cash for car kan de werkgever nu ook een mobiliteitsbudget voorzien voor zijn werknemers die nog geen bedrijfswagen bezitten. Op die manier kan de werkgevers iets anders aanbieden dan enkel een bedrijfswagen. We geven wat extra uitleg over beide opties.
Volledige publicatie lezen? Download de PDF!
De laatste nieuwtjes
Loonbonus CAO nr. 90: dat is slim belonen!
De grensbedragen voor de loonbonus volgens cao nr. 90 voor 2026 zijn bekend. Dat betekent dat werkgevers opnieuw duidelijkheid hebben over hoeveel ze hun medewerkers belastingvrij kunnen belonen. In dit artikel ontdek je tot welk maximumbedrag je in 2026 een loonbonus kan toekennen en waarom deze bonusformule zo interessant blijft. [Lees verder]
Nieuw bij Konsilanto – Successieplanning op maat van jouw toekomst
Konsilanto breidt zijn dienstverlening verder uit. Als multidisciplinair advieskantoor begeleiden wij ondernemingen, vrije beroepen en families niet alleen op boekhoudkundig en fiscaal vlak, maar ook in hun strategische keuzes en ondernemingsontwikkeling. In dat kader verwelkomen wij een nieuwe dienst: Successieplanning. [Lees verder]

