Proficiat met je prestatie op de Marathon Des Sables, Kris!
Jullie aanmoedigingen hebben gewerkt! Kris heeft de Marathon Des Sables tot een goed einde gebracht. R E S P E C T!
Kris heeft dit niet zomaar gedaan maar ter ondersteuning van Sepps Groot Verzet tegen de spierziekte van Duchenne, dat kon u al lezen in een vorige nieuwsbrief.
Konsilanto steunde Kris alvast met een mooi bedrag. Wil u ook graag het wetenschappelijk onderzoek naar deze spierziekte ondersteunen? Dit kan via een gift op BE84 7370 2218 5559(Spierziekten Vlaanderen VZW). Vanaf 40 EUR ontvangt u een fiscaal attest.
Bedankt voor uw steun!

De laatste nieuwtjes
Wil je je werknemers graag belonen in december?
Het einde van het jaar is in zicht! Wil jij je werknemers graag extra belonen met een geschenk of geschenkscheques? Houd dan zeker rekening met onderstaande maximumbedragen zodat de geschenken niet aanzien worden als vorm van 'loon'. [Lees verder]
Nieuw bedrag voor de kilometervergoeding 2025
Wanneer een werknemer zijn of haar eigen wagen gebruikt voor verplaatsingen in het kader van de arbeidsovereenkomst – denk aan klantenbezoeken, werfverplaatsingen of vergaderingen op locatie – dan kan je als werkgever een kilometervergoeding toekennen. De forfaitaire tussenkomst door de werkgever wordt elk kwartaal geïndexeerd. [Lees verder]
Persoonlijk advies?
