Het gaat je goed, Gaby!
Onze collega Gaby gaat met pensioen. Dit laten we niet zomaar voorbij gaan! We nemen graag even de tijd om haar uitgebreid te bedanken voor vele jaren hard werk.
28 jaar (!) heb je alles gegeven voor Konsilanto. Je collegialiteit, gedrevenheid en kennis zijn steeds een voorbeeld geweest voor je collega’s.
Je hebt lief en leed met ons gedeeld, je was er voor anderen. Je hebt het DNA van Konsilanto mee vorm gegeven. We gaan je missen.
Onze welgemeende dank voor deze fijne jaren, Gaby. Geniet van je pensioen!
Het Konsilanto-team
De laatste nieuwtjes
Beëindiging van de arbeidsovereenkomst bij het bereiken van de wettelijke pensioenleeftijd
Het bereiken van de wettelijke pensioenleeftijd betekent niet automatisch het einde van een arbeidsovereenkomst. Er is dus geen automatische stopzetting van het contract zodra een werknemer 66 jaar wordt (huidige wettelijke pensioenleeftijd). Als werkgever kan je een verkorte opzeggingstermijn van 26 weken toepassen indien de voorwaarden hiervoor voldaan zijn. [Lees verder]
Beloon innovatie met een netto innovatiepremie!
Heb je medewerkers die barsten van de ideeën en actief meedenken over vernieuwing binnen je bedrijf? Dan is de innovatiepremie een interessante manier om hen daarvoor te belonen. Dankzij deze maatregel kan je als werkgever een voordelige financiële premie toekennen aan werknemers die met een vernieuwend idee komen én dit idee ook effectief realiseren binnen de onderneming. Goed nieuws: de regeling werd verlengd tot en met 31 december 2026. [Lees verder]

