Konsilanto goes Limburg! Een nieuwe vestiging in Leopoldsburg.
Met trots en vol verwachting kunnen we aankondigen dat Konsilanto een nieuwe overname heeft gerealiseerd. Vanaf 1 oktober 2023 maakt accountantskantoor M&B Team, gevestigd in Leopoldsburg, deel uit van Konsilanto.
Vanuit een strategisch oogpunt is deze integratie voor Konsilanto belangrijk. Op deze manier krijgen we voet aan de grond in West-Limburg, een regio met veel potentieel. Dit laat ons toe om een grotere afzetmarkt voor onze bijkomende diensten aan te spreken. We denken dan aan payroll services, overnamebegeleiding, juridische dienstverlening en leiderschapsontwikkeling die we breder zullen kunnen inzetten. Als organisatie hebben we de intentie om op termijn een volwaardig kantoor van een 20-tal medewerkers uit te bouwen in de regio.
M&B Team is een gekend kantoor in Leopoldsburg en omstreken. Traditioneel verlenen zij boekhoudkundig en fiscaal advies. Hun equipe van 10 medewerkers werd jarenlang aangestuurd door Bert Leys, stichter en eigenaar van M&B Team. Bert zal vanaf heden samen met zijn medewerkers deel uitmaken van de Konsilanto People. Onze bedrijfswaarden sluiten naadloos aan bij die van hen, met name vanuit een ondernemende, bruisende en mensgerichte organisatie een duurzame klantrelatie ontwikkelen.
Wij zijn ervan overtuigd dat deze overname voor zowel de medewerkers, de klanten als de organisatie an sich een versterking is.
Team Konsilanto
De laatste nieuwtjes
Btw-update januari 2025
Met ingang van 1 januari 2025 worden er tal van wijzigingen doorgevoerd in het btw-regime. Deze veranderingen hebben betrekking op zowel de indiening van btw-aangiftes, de betaling van de btw als ook op de procedures voor teruggave en mogelijke sancties. Sommige nieuwigheden treden onmiddellijk in werking, terwijl andere pas later in 2025 van kracht worden. Dit artikel geeft een overzicht van de belangrijkste veranderingen. [Lees verder]
Een warm hart voor Rozemarijn, Mobile School en Het Gouden Hart
We sluiten 2024 binnenkort af met een warm hart tijdens onze eindejaarsactie. Dit jaar geven we een warme steun aan VZW’s Rozemarijn, Mobile School en Het Gouden Hart. Drie goede doelen die een link hebben met onze kantoren en die we graag een duwtje in de rug geven in 2025. [Lees verder]