Ons team

An Minten

Dossierbeheerder Mechelen + 32 15 57 00 57an.minten@konsilanto.be

Astrid Behiels

Office Manager Mortsel +32 3 443 75 34astrid.behiels@konsilanto.be

Kom je erbij?

Lijkt werken bij Konsilanto iets voor jou? Goed nieuws, we zijn op zoek naar versterking voor ons team. Ga naar de vacatures!

Bieke Janssens

Payroll Officer Mortsel Mechelen Rotselaar + 32 3 443 75 44bieke.janssens@konsilanto.be

Danny Caerstiaenssen

Dossierbeheerder Rotselaar + 32 16 58 12 49Danny.caerstiaenssen@konsilanto.be

Elena Orlova

Cliëntenadviseur Mortsel +32 3 443 75 53elena.orlova@konsilanto.be

Elly Van Der Veken

Cliëntenadviseur Rotselaar +32 16 47 93 36elly.van.der.veken@konsilanto.be

Evy Pelegrin

Cliëntenadviseur Rotselaar +32 16 47 93 38evy.pelegrin@konsilanto.be

Filip Dergent

Ondernemersbegeleider Mortsel Mechelen Rotselaar +32 3 443 75 32filip.dergent@konsilanto.be

Glenn De Maeyer

Cliëntenadviseur Mechelen +32 15 57 00 52glenn.de.maeyer@konsilanto.be

Goele Dieltjens

Cliëntenadviseur Mortsel +32 3 443 75 58goele.dieltjens@konsilanto.be

Greet Slegers

Ondernemersbegeleider Mortsel +32 3 331 30 38greet.slegers@konsilanto.be

Hans Hoppenbrouwers

Cliëntenadviseur Mortsel + 32 3 443 75 33hans.hoppenbrouwers@konsilanto.be

Ilse Puttemans

Cliëntenadviseur Rotselaar +32 16 47 93 32ilse.puttemans@konsilanto.be

Isabel Beckers

Cliëntenadviseur Rotselaar +32 16 47 93 33isabel.beckers@konsilanto.be

Johan Jacobs

Vennoot Mortsel Mechelen Rotselaar +32 3 443 75 42johan.jacobs@konsilanto.be

Jorien Van Dyck

Fiscaal en juridisch adviseur Mortsel Mechelen Rotselaar +32 3 331 30 35jorien.van.dyck@konsilanto.be

Julie De Coninck

HR Adviseur Mortsel Mechelen Rotselaar +32 3 443 75 36julie.de.coninck@konsilanto.be

Kim Jespers

Office Manager Mortsel +32 3 443 75 52kim.jespers@konsilanto.be

Koen De Winter

Cliëntenadviseur Mortsel +32 3 443 75 48koen.de.winter@konsilanto.be

Kris Bollen

Vennoot Mortsel Mechelen Rotselaar +32 3 443 75 56kris.bollen@konsilanto.be

Kristel Heyndrickx

Organisatiecoach Mortsel +32 3 443 75 40kristel.heyndrickx@konsilanto.be

Leen Dupont

Cliëntenadviseur Mortsel +32 3 443 75 57leen.dupont@konsilanto.be

Leen César

Cliëntenadviseur Rotselaar +32 16 47 93 35leen.cesar@konsilanto.be

Lies Remijsen

Cliëntenadviseur Mortsel +32 3 443 75 39lies.remijsen@konsilanto.be

Liesbet Vandenberghe

Cliëntenadviseur Rotselaar +32 16 47 93 34liesbet.vandenberghe@konsilanto.be

Liesbeth Maerevoet

Cliëntenadviseur Mortsel + 32 3 443 75 38Liesbeth.maerevoet@konsilanto.be

Lieve van Wilderode

Cliëntenadviseur Mortsel +32 3 443 75 43lieve.van.wilderode@konsilanto.be

Lindsay Heyndrickx

Cliëntenadviseur Mortsel +32 3 443 75 45lindsay.heyndrickx@konsilanto.be

Maia Luarsabishvili

Dossierbeheerder Mortsel +32 3 443 75 50maia.luarsabishvili@konsilanto.be

Marchien de Ree

Ondernemersbegeleider Rotselaar +32 16 47 93 31marchien.de.ree@konsilanto.be

Marleen Borremans

Cliëntenadviseur Mechelen +32 15 57 00 53marleen.borremans@konsilanto.be

Nancy Van Eynde

Dossierbeheerder Mortsel +32 3 443 75 50nancy.van.eynde@konsilanto.be

Natasja Versavel

Cliëntenadviseur Rotselaar +32 16 47 93 37natasja.versavel@konsilanto.be

Nathalie Lemmens

Cliëntenadviseur Mechelen +32 3 443 75 41nathalie.lemmens@konsilanto.be

Nick Corthaut

Cliëntenadviseur Mortsel +32 3 443 75 35nick.corthaut@konsilanto.be

Olivier Mannaerts

Cliëntenadviseur Rotselaar Mechelen Mortsel +32 3 331 30 36olivier.mannaerts@konsilanto.be

Samantha Van Nuffel

Dossierbeheerder Mortsel +32 3 443 75 50samantha.van.nuffel@konsilanto.be

Sarah Vereycken

Office Manager Mortsel +32 3 443 75 55sarah.vereycken@konsilanto.be

Sarah Melsen

Dossierbeheerder Mortsel +32 3 443 75 50sarah.melsen@konsilanto.be

Shary Janssens

Cliëntenadviseur Mechelen +32 15 57 00 50shary.janssens@konsilanto.be

Sylvie Van Mol

Ondernemersbegeleider Mechelen +32 3 443 75 47sylvie.van.mol@konsilanto.be

Tom Versteeg

Cliëntenadviseur Mortsel +32 3 331 30 34tom.versteeg@konsilanto.be

Wafae Aboulkassem

Cliëntenadviseur Mortsel +32 3 443 75 49wafae.aboulkassem@konsilanto.be

Walid H. Amor

Ondernemersbegeleider Mortsel Mechelen Rotselaar +32 3 331 30 37walid.amor@konsilanto.be

Wendy Janssen

Cliëntenadviseur Mortsel +32 3 443 75 54wendy.janssen@konsilanto.be

Yves Vanderhoeven

Ondernemersbegeleider Mortsel +32 3 443 75 37yves.vanderhoeven@konsilanto.be